Sunday, November 15, 2009

2010 İlk Bahar - Yaz Seks Trendleri

Moda, artık her alanda esintisine kapıldığımız bir rüzgar. Kıyafetler, arabalar, tatil yerleri, restoranlar... Peki ya seks? Sekste modayı ne kadar takip ediyorsunuz? İşte 2010 ilk bahar-yaz dönemi için önemli ip uçları!


-Bu yaz, yarı çıplak seks çok moda! Alışılmışın dışında, tamamen soyunuk olmamak son dönemde oldukça revaçta. Dizlere kadar inen ve çıkarılmayan şort veya pantolonlar, omuzları açıkta bırakan ince atletler veya sadece bir saat ya da bileklik... Önemli olan köylü gibi çırılçıplak kalmamanız; çıplaklığa da kontrollü bir şekilde yön vermeniz!


-Havaların ısınmasıyla birlikte yatakta seks artık yavaş yavaş yerini kanepede sekse bıraktı. Yatağa gitmek artık çok klişe. Alternatif mekanlar bu yaz oldukça trend!


-İçe boşalmak yeniden moda oldu bu sene, bir anlamda retro! Geçen sene kasıp kavuran yüz ve yüz bölgesine boşalma furyası yerini aşağılara bıraktı. İçeriye ya da hemen kalça üstüne bel bölgesine boşalma bu yazın revaçta yöntemlerinden.


-Bu yaz bir geriye dönüş de Deri'de... Deri, yeniden trend! Deri yelekler, deri aksesuarlar bu yaz dolaplardan geri çıkıyor beyler.


-3some oldukça demode bu yaz. Onun yerine çapraz eşleşmeler tercih ediliyor. 4 kişinin aynı yatağı paylaştığı, çapraz eşleşilen aktiviteler bu yaz 3some'a göre çok daha popüler.


-Yaz aylarında modası hiç geçmeyen, havuzda seks her zamanki gibi yine revaçta. 


-Dirty Talk bu yazın en yeni keşiflerinden! Bu yaz sekste cesaret rüzgarları esiyor. Partnerinizle yapacağınız ahlaksız diyaloglarla, hem modayı takip edebilir, hem de hazzınızı katlayabilirsiniz!


-Public Sex (Kamusal Alanda Seks), yine 2009 yazına damgasını vuranlardan! Ev ya da iş yeri gibi kapalı mekanlardan kendinizi kurtarın. Teraslar, bahçeler, parklar vb. zannettiğinizden çok daha eğlenceli mekanlar olabilirler.


-Kışın kısa bir süre trend olan Ugly Sex, yazla birlikte yerini güzel vücutlara bıraktı. Forma girmiş vücutlar, güzel yüzler, çekici ifadeler bu yaz oldukça moda!


2010 yazı oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Seks hayatınızı renklendirmek istiyorsanız, bu önerilere kulak verin.

Şeytanınız bol olsun, Eros bu yaz çükünüzden vursun!

No comments:

Post a Comment